Home 5 Produkty 5 Bejca do drewna pastelowa (BPA, BPA-D)

Bejca do drewna pastelowa (BPA, BPA-D)

lis 21, 2019 | Produkty

Coraz częściej aranżujemy wnętrza odważnie, zgodnie z naszymi preferencjami i potrzebami estetycznymi. Oczekujemy, że przedmioty, którymi się otaczamy będą odzwierciedlać naszą osobowość i kreować klimat, który najbardziej nam odpowiada. Producenci mebli i wyposażenia wnętrz mają do wyboru ogromny wachlarz materiałów i efektów, które umożliwiają spełnienie najbardziej indywidualnych życzeń swoich klientów.

Linia Bejc Pastelowych z oznaczeniem BPA i BPA-D to odpowiedź na potrzeby Klientów poszukujących stonowanych kolorów, które nawiązują do barw natury. Bejce te przeznaczone są do barwienia drewna i materiałów drewnopochodnych. Subtelne wybarwienia pięknie podkreślają rysunek drewna nadając meblom unikalnego charakteru. Jeśli szukasz rozwiązania, które gwarantuje odporność na światło, łatwość barwienia i możliwość przecierania dużych powierzchni to Bejca Pastelowa jest tym czego poszukujesz.

W zakresie uszlachetniania powierzchni drewna warto zaufać rozwiązaniom, które oferuje firma Sopur.

Ciepło, prostota i harmonia dają wrażenie spokoju i tak poszukiwanego klimatu życia w zgodzie z przyrodą. W taki styl wpisują się matowe powierzchnie i drewno bejcowane na subtelne odcienie bieli, popielibeży i brązów.

Najnowszą paletę kolorów bejc inspirowanych barwami ziemi i natury stanowią Bejce Pastelowe.

Ich cechą wspólną jest zawartość, w różnych proporcjach, bieli. To ona nadaje wybarwieniom łagodność i naturalność. Szeroka gama kolorystyczna (dostępna jest Paleta Kolorów prezentująca 54 wybarwienia) pozwala na dużą kreatywność przy tworzeniu nowych projektów.
Delikatne beże, popiele, przełamane brązy czy czernie stanowią inspiracje dla nowoczesnych i tych bardziej tradycyjnych wnętrz.

Nowa paleta kolorystyczna pozwala również na łatwe dopasowanie nowego mebla do istniejącej zabudowy (np. do popularnych płyt meblowych Sonoma, Trufla, Tosca, Nabucco, Traviata).  

Bejce o indeksach DF (przykładowo Popiel BPA-DF165/16) należą do linii bejc o bardzo mocnym efekcie kryjącym, który doskonale prezentuje się na drewnie porowatym, np. na dębie czy jesionie. Bejca Pastelowa charakteryzuje się krótkim czasem schnięcia, bardzo dobrą rozlewnością i jednorodnością wybarwienia. Przeznaczona jest do aplikacji natryskiem na każdy rodzaj drewna.


Jaka jest różnica Bejcy Pastelowej o symbolu BPA od BPA-D?

Bejca do drewna Pastelowa oznaczona BPA-D ma dłuższy czas schnięcia i wynosi on 30 minut, a dla BPA ten czas to 15 minut. Dzięki temu BPA-D doskonale nadaje się do barwienia większych powierzchni.

Czy Bejcę Pastelową do drewna można przecierać?

Bejce BPA i BPA-D można śmiało przecierać flanelową szmatką. Natomiast w przypadku BPA-DF ten zabieg nie jest zalecany.

Jaka jest wydajność Bejcy Pastelowej do drewna?

Bejca ma liczoną wydajność 10 metrów kwadratowych z 1 litra.

Zobacz także

Praca sezonowa dla studenta w dziale produkcji klejów

Więcej

Płatna praktyka w dziale produkcji klejów

Więcej

Rakoll od ponad 150 lat zawsze na topie

Więcej
Skip to content