Home 5 Aktualności 5 Partnerstwo TENSORGRIP® i MEBLOPOL

Partnerstwo TENSORGRIP® i MEBLOPOL

sty 27, 2020 | Aktualności

[vc_row][vc_column width=”2/3″][vc_column_text]Mający swoje siedziby w Wielkiej Brytanii, Holandii, USA oraz Australii, Quin Global to światowej klasy zespół ludzi z pasją, którzy zapewniają innowacyjne rozwiązania klejowe z niezwykłym doświadczeniem w obsłudze klienta. Jesteśmy “Pionierami Klejenia”.

Od wielu lat marka Quin Global TensorGrip® umacnia swoją pozycję w Polsce i Europie wschodniej, a nasza współpraca ma na celu wzmocnić obsługę klienta i rozszerzyć naszą ofertę. Naszym celem jest dostarczenie nowych innowacyjnych metod zwiększających wydajność procesów klejenia i produkcji dla polskiego przemysłu, poprzez dystrybucje wiodącego produktu z 30 hurtowni oraz oferowanie pełnego wsparcia technicznego zarówno dla dużych zakładów przemysłowych jak i mniejszych klientów.

Jeśli mowa o klejach kontaktowych, to żaden produkt nie dorównuje sile, wytrzymałości i niezawodności klejów TensorGrip®. Produkty te dostępne są w kanistrach z własnym ciśnieniem jak i w aerozolu 500ml. Innowacyjna formuła TensorGrip® z łatwością przewyższa tradycyjne metody łączenia materiałów. Nasz system klejenia eliminuje konieczność stosowania tradycyjnych metod spajania materiałów, które powodują straty i są czasochłonne.[/vc_column_text][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/4″][vc_single_image image=”3567″ img_size=”medium” alignment=”center”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”3/4″][vc_column_text]Stosując TensorGrip® masz pełną kontrolę nad natryskiem, pozwala to na równomierną aplikację kleju tam gdzie tego potrzebujesz. Zostało udowodnione, że nasze rewolucyjne formuły klejów całkowicie eliminują konieczność czekania na klejenie po aplikacji, podczas gdy zwykle trwa to od 2 – 3 minut.

TensorGrip® pozwala na klejenie po około minucie.TensorGrip® nie tylko przyspieszy twoje procesy klejenia i znacząco zredukuje czas produkcji, ale również pozwoli na osiągnięcie znacznie lepszych wyników.[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_column_text]

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Zobacz także

Praca sezonowa dla studenta w dziale produkcji klejów

Więcej

Płatna praktyka w dziale produkcji klejów

Więcej

Rakoll od ponad 150 lat zawsze na topie

Więcej
Skip to content