Home 5 Uncategorized 5 Rakoll od ponad 150 lat zawsze na topie

Rakoll od ponad 150 lat zawsze na topie

kwi 6, 2020 | Uncategorized

Przygotowując ofertę dla naszych klientów z branży meblarskiej, bazujemy na propozycjach doświadczonych producentów. Marka klejów Rakoll zdobyła nasze uznanie m.in. dzięki 150-letniej tradycji. Mimo tego, że historia firmy sięga aż XIX wieku, ogólnoświatowy koncern nie rezygnuje z podążania za najnowszymi trendami i wciąż udoskonala swoje produkty we własnym laboratorium badawczym. Meblopol jest wiodącym dystrybutorem marki w Polsce. Naszym klientom oferujemy kleje, które gwarantują trwałe i estetyczne łączenie elementów.

Współpraca z marką Rakoll umożliwia nam dystrybuowanie wielu rozwiązań, które różnią się między sobą poszczególnymi parametrami. Na szczególną uwagę zasługuje 5 produktów, których właściwości chcielibyśmy przybliżyć. Łączenie elementów mebli lub paneli, przeznaczonych na eksport, wymaga zastosowania kleju, spełniającego wymogi w kwestii emisji związków lotnych. Rakoll 4933 nadaje się do tego idealnie – produkt nie zawiera wolnego formaldehydu. Klej ten polecamy w szczególności do surowców takich jak dąb, które mogą ulegać odbarwieniom.

Kolejnym flagowym produktem marki jest Rakoll Eco 3. Dzięki specjalistycznej mikromolekularnej strukturze, z powodzeniem można stosować go m.in. do oklejania elementów folią dekoracyjną. Atrakcyjna cena i niewielka zawartość wolnego formaldehydu sprawiają, że klej cieszy się uznaniem klientów. Wszystkich, którzy cenią sobie ekonomiczne rozwiązania, powinien zainteresować także Rakoll 4330 – dzięki opcji zwiększenia objętości, preparat umożliwia oszczędne używanie. Ponadto, klej ogranicza absorpcję wody, co przyczynia się do uzyskania gładszej powierzchni drewna. W przypadku konieczności zabezpieczenia łączeń przed wysoką temperaturą, idealnym wyborem będzie Rakoll U320. Preparat można stosować w maszynach średnio i szybko posuwowych. W tym wypadku również można liczyć na oszczędną, a równocześnie spełniającą swoją funkcję aplikację. Ostatnią z naszych propozycji jest Rakoll 5437. Preparat ten jest odporny zarówno na wysokie, jak i niskie temperatury. Z powodzeniem można używać go do laminowania i oklejania folią dekoracyjną powierzchni płaskich.

Przedstawione produkty to niewielka część tego, co do zaproponowania ma marka Rakoll. Bez względu na to, jakimi parametrami musi wyróżniać się poszukiwany klej, w naszym asortymencie z pewnością uda się odnaleźć odpowiedni specyfik.

Zobacz także

Praca sezonowa dla studenta w dziale produkcji klejów

Więcej

Płatna praktyka w dziale produkcji klejów

Więcej

Bezpieczeństwo obsługi w T.G. MEBLOPOL

Więcej
Skip to content