Home 5 Porady 5 Szlifowanie bez kompromisów

Szlifowanie bez kompromisów

maj 30, 2019 | Porady

Flexifoam to czołowy producent uniwersalnych materiałów ściernych do drewna i materiałów drewnopochodnych: papierów, klocków, gąbek ściernych w tym gąbek Red Soft Roll ZF120.

Produkt ten posiada wszystkie zalety standardowego materiału ściernego na gąbce, a przy tym wyróżnia się większą elastycznością, dłuższym czasem życia, dodatkową odpornością oraz daje najwyższej jakości wykończenie. Dostępny jest w specjalnym dyspenserze, zapewniającym wygodę użytkowania. Opakowanie zawiera 24 mb produktu o szerokości 10 cm, wstępnie naciętego co 12 cm. Jest to pierwszy i jedyny na świecie materiał ścierny wytworzony w 100% na gąbce, z domieszką ceramiczną. Cechy charakterystyczne: – bardzo cienka gąbka dla osiągnięcia bardzo dużej giętkości i uzyskiwania doskonale jednorodnej powierzchni szlifowanego elementu – dla zwiększenia żywotności gąbka pokryta jest czerwonym granulatem z powlekanego tlenku glinu – standardowe użytkowanie trwa do pięciu razy dłużej niż zwykły papier ścierny na gąbce – może być używany zarówno na sucho, jak i na mokro – dostępne granulacje: 100 (fine), 180 (super fine)

Extra wysoka elastyczność – może być podwójnie zwijany bez ryzyka pęknięcia. Stosowany jest przez wiele znanych firm, na czele z producentem samolotów Airbus oraz producentem sprzętu marki Apple. Do dziś nikomu nie udało się skopiować tego rozwiązania i jest ono dostępne jedynie pod marką Flexifoam.

Aby uzyskać bardziej szczegółowe dane i porady techniczne oraz pomoc w doborze produktów, prosimy o kontakt z wybraną hurtownią Meblopol.

Zobacz także

Praca sezonowa dla studenta w dziale produkcji klejów

Więcej

Płatna praktyka w dziale produkcji klejów

Więcej

Rakoll od ponad 150 lat zawsze na topie

Więcej
Skip to content